Úspěšné projekty

Úspěšné projekty
V Tišnově dali dohromady park Pod kostelem. Od té doby slouží lidem a povedená revitalizace získala i odborné ocenění.
Úspěšné projekty
Dřevostavba v pasivním standardu uspěla v soutěži Český energetický a ekologický projekt, stavba, inovace roku.  
Úspěšné projekty
V Humpolci minulý rok otevřeli nově opravený park Stromovka. Cílem bylo park zkulturnit, a dostat do něj více lidí i kultury.
Úspěšné projekty
V Heřmanově Městci už více než rok provozují takzvané re-use centrum. Mají s ním dobré zkušenosti.
Úspěšné projekty
Vrch Vladař a Borecké rybníky jsou krásnými kouty přírody na Karlovarsku. Kraj se místům věnuje a chce zachovávat jejich přírodní ráz.
Úspěšné projekty
Skoro každý si Kroměříž spojí s krásnými historickými památkami. Revitalizace se ale týkala náměstí, pro které je charakteristická spíše současnost než minulost. Dominantou náměstí Míru je totiž kruhový objezd, který propojuje hlavní silniční tahy vedoucí městem. Radnice...
Úspěšné projekty
V chráněné krajinné oblasti Poodří dělníci dokončili rozsáhlé zemní a stavební práce. Cílem byla obnova přírodovědně nejcennější části rybniční soustavy u Studénky.
Úspěšné projekty
Na Rychnovsku se postupně obnovuje původní vodní režim v krajině. Lesy České republiky vrátily potok Zelenka do přírody, na dalších se právě pracuje.
Úspěšné projekty
Rakovský potok v rokycanské městské části získal své jméno kvůli mimořádně početné populaci chráněného raka kamenáče. Město se před lety pustilo do jeho rekonstrukce. Cílem bylo vrátit do přírodního tvaru původní uměle narovnané koryto, které mělo přes 500 metrů.
Úspěšné projekty
Pro lidi v nouzi bývá poslední záchranou. Díky potravinové bance se jídlo dostává k těm, kteří si sami obživu zajišťují jen velmi těžko. Potraviny tak zbytečně nekončí v kontejnerech.