Úspěšné projekty

Úspěšné projekty
Zkušební provoz nového zdroje je plánován již na podzim roku 2024, kdy do centrální sítě poputují první dodávky ekologického tepla. S plným výkonem zdroje se pak počítá od topné sezony 2025/2026. „Vybudování a následné spuštění biomasového ,zeleného zdrojeʻ přinese...
Úspěšné projekty
Přes tři hektary tůní navíc mají letos k dispozici ptáci hnízdící v mokřadním ptačím parku České společnosti ornitologické (ČSO) Josefovské louky.
Úspěšné projekty
Místo pro setkávání i sídlo obecního úřadu a knihovny. To je kulturní dům v Kyškovicích.
Úspěšné projekty
Proměna více než tří kilometrů obou břehů Svratky je připravena podle návrhu zpracovaného týmem uznávaného architekta Ivana Rullera, který zvítězil v mezinárodní architektonicko-krajinářské soutěži. Hlavním cílem navržených úprav je ochránit město a jeho obyvatele před...
Úspěšné projekty
Město Chomutov dále snižuje energetickou spotřebu u svých budov. Aktuálně zatepluje dvě školky, třetí už je hotová.
Úspěšné projekty
Obec Zdiby se rozhodla posílit společenský život v obci. Využila k tomu dotace z Národního plánu obnovy rozdělované prostřednictvím Národního programu Životní prostředí.
Úspěšné projekty
V základní škole chtěli zvelebit školní zahradu. Pomohla jim v tom dotace z Národního programu životní prostředí.
Úspěšné projekty
Do budování ostrovů se pustili lidé z České zemědělské univerzity společně s dalšími odborníky.
Úspěšné projekty
Mateřská škola Agel leží přímo v areálu Vítkovické nemocnice. Své služby nabízí především zaměstnancům, ale také široké veřejnosti. Školka vznikla v roce 2011, nedávno se vedení podařilo vylepšit školkovou zahradu.
Úspěšné projekty
V Železném Brodě se pustili do obnovy parku Panské zahrady. Ze zanedbaného kouty přírody je oblíbený cíl místních obyvatel.